Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Svastara za sve

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime10/28/2008, 11:26 pm

Nisam sigurna, mislim da ce nam ga ipak dati prekosutr, ali stvarno ne znam...
Citat :
Kao sto svi vec znate meni su najbolji nastavnici,nastavnik Risto,te nastavnice Ljilja i Visnja. A vama???

Evo, da ti još nešto dodam uz prošli odgovor...
Kao što vam je svima iz razreda opšte poznato, po meni, najbolja nastavnica uvijek mi je bila nastavnica Ljilja, uvijek će, za mene, to da ostane, i, naravno, sad mi je nešto najbolje što postoji u našoj školi. Ona je za nas stalno tu, šta god da nam treba, bilo kakav savjet, podrška, uvijek će nam je dati.
Naravno još i nastavnici Risto (duša od čovjeka), nastavnik Uroš (iako ga većina učenika ,,ne gotivi,, nešto, taj čovjek je zakon) i nastavnica Višnja (iako nam više ne predaje, uvijek ću je se sjećati, naravno, po svim njemim vrlinama...).
I za kraj, naravno, šlag, nastavnica ANKA DRAGONJIĆ.
Bila nam je razrednica više od tri godine, učila nas je kako bi trebalo da živimo, kako da se ponašamo i sva svoja životna iskustva nam prenosila i davala nam podršku. Uvije nas je podržavala u onome što smo činili dobro, upozoravala kad bismo činili loše, i podsticala nas da pravilno razmišljamo. Nažalost, takva nas je sudbina snašla, ,,grah nam je tako pao,, , te je moralo da se desi ono najgore: da ode u penziju protiv svoje volje, ostavljajući nas sa tužnim izrazom na licu i u lijepim uspomenama. Ako ikada bude čitala ovo, ja, kao i cijeli razred, želim da zna da će, ma šta se dogodilo i ma kakvim putevima mi pošli, ona nama u srcu zauvijek ostati jedna i jednina, najbolja razrednica.
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime10/31/2008, 7:10 pm

E ljudovi molio bih sve vas koji imate slike nase skole da ih posaljete na moj e-mail acokele@gmail.com
najbolja bi bila slika ona kod portirnice ,ona na kojoj je naslikana nasa skola al ako imate neku dobru sliku skole samo posaljite^^
xD
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime11/5/2008, 12:48 am

U cetvrtak, koliko sam shvatio imamo kontrolni iz jednacina i nejednacina, pa bih molio sve koji znaju matematiku, a znam da ih ima (Dorotea, Nina, Svabo) da ovde postave koji zadatak sa rjesenjem , da pomognemo ostalima koji to ne znaju.

nesto kao:

2x + 5 > -1 + 2(x + 2)
2x + 5 > -1 + 2x + 4
2x + 5 > 3 + 2x
2x - 2x > 3 - 5
0 > -2

x moze biti bilo koji realan broj jer je 0 uvijek veca od -2!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime11/5/2008, 12:11 pm

Citat :
U cetvrtak, koliko sam shvatio imamo kontrolni iz jednacina i nejednacina, pa bih molio sve koji znaju matematiku, a znam da ih ima (Dorotea, Nina, Svabo) da ovde postave koji zadatak sa rjesenjem , da pomognemo ostalima koji to ne znaju.

Ja imam bolji prijedlog: u poglavlju ,,Matematika,, otvorena je nova tema ,,Jednačine i nejednačine,,. Bilo bi bolje da tamo pitamo za nejasne zadatke...
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime11/8/2008, 11:59 am

Jeeeeeeeeeeee, od danas imam 14 godina....

xD xD xD
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime11/9/2008, 12:30 pm

Sve najbolje u tekucoj godini želim ti ja! Wink king
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Zoky




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-11-28

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime11/28/2008, 12:52 am

eehh...da ja kazem o svojim nastavnicima..hihi..
e ovako...pocinjem.....
jest da ne idem vise u ovu skolu..al kao da idem..Razz
hihi..
e ovako..
NADA MILUTUNOVIC(razredna)..prije svega..sjajna zena..i "veliki covjek"..razumije nas..i extra je..sjajan pedagog...i nastavnik..
SVETLANA KRECAR...extra..al bas....uvijek je raspolozena da prica sa nama..i saslusa nas..mozda i jedina koja nas je znala saslusati i posavjetovati..ahh..sad..kao nastavnik..skroz..ok..mnogi su se bunili da nista ne znaju kod nje..al evo..sad...kad sam dosla..u srednju tek vidim..koliko znam ..i eng..mi ide dobro..i u srednjoj..hihi..
SNJEZANA JERKOVIC...ne zelim da komentarisem stvrano..:S :S :S ....umalo da dobijem ukor..zbog nje..i jos sam se morala..izvinuti..za nesto sto nisam uradila...:S :S :S...ma ogadio mi se njemacki za citav zivot
DUSANKA..skroz ok..nastavnica.."koliko daje,toliko i trazi"..mi smo je dosta muljali..al ona se pravila..da ne konta..,..a sve je znal..sto posto..i za kontrolne sto smo joj poturili i sve..hihi
BRANKICA DANILOVIC...predavala mi je u IX srpski..ja stvrano kod nje nista nisam radila..niti je koga pitala..niti sam sta ucila..imala sam 4 ili 5..eto ne znam ni sta sam imala..hihi..
SLAVICA KNEZEVIC(msm da se tako preziva)..ne sjecam se....hihi..savsren nastavnik..i jos bolji pedagog...ni na jednom njenom casu mi nije bilo dosadno al ni na jednom..
LJILJANA MALESEVIC..extra..cijeli moj razred se zalio na nju..ja sam se uvije branila...hihi...uvijek je htjela da nam sve objasni na primjerima..i da mi sami zakljucujemo..


iii NASTAVLJAM SUTRA....Razz
Na vrh Go down
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime1/30/2009, 3:05 pm

Ljudi jel zna iko Slavena Vesica?
Isao je u P.P. Njegos u drugi rasred, II-2
Sad je IX razred.
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime1/30/2009, 3:15 pm

Nzm stvarno... nikad cula...
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sponsored content





Svastara za sve - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Svastara za sve
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Osnovne škole Banjaluke :: Osn.šk. ,,Petar Petrović Njegoš"-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions