Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Svastara za sve

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime9/6/2008, 4:20 pm

Ovdje mogu da pricaju svi iz ove škole, o svim nastavnicima, školi uopste i sl.
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/7/2008, 12:20 am

Joj ova skola je tek pocela a meni se vec ide na ljetni raspust Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/7/2008, 12:31 am

I meni Doro, i meni...
Aj ja bar pokupila ocjene, pa mogu da spavam...
Tj., kad razmislim, ne mogu, sutra u 8 imam Engleski, pa odoh sad na spavanja, mama me grdi !!! Razz Razz Razz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
Ajde, pozz!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/7/2008, 11:25 am

Vidim da svi ucenici razmisljaju isto. Jako zanimljivo.
Po mom iskrenom mislljenju svi trebamo poci koracima mog dobrog druga Nemanje Savica.
Po citav dan spava, nista ne radi, nekidan je zakasnio na prvi cas druge smjene - prespavao!!!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/7/2008, 10:53 pm

Jaooo... Švabo (Nemanja) je zakon!! Legenda je, sjedi samnom u klupi. Ja se čudim zašto ga nema na prvom času, kad on ono, kako Aco reče, prespavao - a bili smo druga smijena.
I pogodite šta?! Zaspao učeći biologiju...
Ma nema šta, legenda čista...
Razz Razz Wink clown clown geek king king king king king king king king study Sleep
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/8/2008, 10:00 pm

E ljudi posto je ovo dio foruma za ucenike skole Petar Petrovic Njegos molio bih sve korisnike koji idu u ovu skolu da kazu nesto o svojim nastavnicima.
Sta mislite o njima, da li vam se svidja njihov nacin predavanja i sl.
Za svakog nastavnika posebno. Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/8/2008, 10:25 pm

Eh, ovako:
- Nastavnica Ljilja > Vrh, nema bolje, bez komentara, sve savršeno
- Nastavnica Dušanka > Tako - tako, mogla bi malo više da pripazi na način izražavanja Razz tongue , ali objašnjava odlično
- Nastavnica Mira > Odlična je kao nastavnica, samo je problem što ja ne volim baš geografiju Rolling Eyes
- Nastavnica Andrea > Dobro predaje, samo da malo manje ,,vrišti,, i da malo više pojašnjava gramatiku
- Nastavnik Uroš > Odličan, svidja mi se ono kako nas navodi da razmišljamo i taj način razmišljanja primjenjujemo u životu, dok je drugima to samo ,,bezvezno trošenje vremena na filozofiranje,,
- Nastavnik Risto > Čovjek je prva liga, odlično objašnjava samo mi je žao što nam ne predaje i hemiju ove godine
- Nastavnica Kova > Onako, mislim da traži previše od nas, ali to je samo subjektivni stav. Objašnjava dobro, ali ipak...
- Nastavnica Milka > Ova žena je zakon. Mnogi je ne poštuju, i mislim da griješe. Ona se previše trudi, jer je očigledno da one _______ (necu govoriti ružne riječi) iz mog razreda fizika ne zanima. Žena odlično predaje, objašnjava SVE što je nejasno, stvarno ODLIČNO!!!
- Nastavnica Vera> Žena je STRAVA, mnogi misli da zahtijeva previše, ali ja mislim da je stvarno realna. Predaje likovno, i onaj ko se bar malo potrudi može dobiti vrlo dobu ocijenu.
- Nastavnica Anka > Ujedno i razrednica moja (iako je otišla u penziju prije neki dan, ona će za mene uvijel ostati razrednica, ma koliko to zvučalo čudno i nemoguće) , žena je stvarno odlična, nezamjenjiva... Nemam riječi!
- Nastavnica Višnja > Iako mi više ne predaje, želim da zna da će mi uvijekl ostati u pamćenju, kao neko ko me je stvarno mnogo naučio, i što se tiče istorije, i što se tiče života...
- Nastavnica Mara > Iako ponekad stvarno zna da ga ,,zabiberi,, svojim biserima, dobro predaje i ne traži previše.
- Nastavnik Živko > On je nastavnik posebne vrste. Mislim da je potpuno realan, mada ponekad stvarno zna da pretjera sa zapisivanjem kad neko stvarno ne može da radi fizičko...
- Nastavnica Vesna > Dobra nastavnica, mada mislim da bi malo bolje trebalo da organizuje hor, nikad se ne zna kad je...

To je to, mislim da nisam nikoga zaboravila...

Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/8/2008, 10:44 pm

Evo vidite Ninino misljenje, sta je s vama ostalima, Dorotea, Kosta , Sta vi mislite o svojim nastavnicima.
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/9/2008, 1:27 pm

A tvoje misljenje???
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/9/2008, 10:09 pm

ja kao zacetnik ove teme nisam duzan da pisem svoje misljenje Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/9/2008, 11:01 pm

Ooooo... Jesi jesi, i te kako si!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Gost
Gost




Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/9/2008, 11:02 pm

nastavnica dusanka kaze kao iz crnog gruje onaj slovenac vozd karadzordze
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/9/2008, 11:02 pm

Da... tongue tongue Razz Razz
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: O nastavnicima   Svastara za sve Icon_minitime10/11/2008, 6:43 pm

Kao sto svi vec znate meni su najbolji nastavnici,nastavnik Risto,te nastavnice Ljilja i Visnja. A vama???
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/11/2008, 6:48 pm

Potpuno se slazem.
Nazalost nastavnica Visnja nam ne predaje ove godine, stvarno je super zena.
Za Ljilju stvarno nemam rijeci, eh da nam je ona razrednica.
A Risto je nastavnik s kojim se najvise mozes zezati - 15 minuta prije kraja casa mu kazes da zvoni za 2 - 3 minute i on prestane sa ispitivanjem Razz Razz:P
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/11/2008, 7:17 pm

E ljudi ako neko ima svoje knjige za lektiru moze li mi posuditi posto u nasoj skolskoj biblioteci nema, a ne da mi se uclanjivati u biblioteku zbog 2 knjige.

P.S. Dorotea sta mislis o ostalim nastavnicima - ko su ti najgori???
Na vrh Go down
Gost
Gost




Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/12/2008, 3:11 pm

meni je najgotivniji nastavnik zivkao i nastavnica visnja a najgluplji mi je risto
i naravno nastavnica muzickog koja nam je i razrednica
lol! afro flower
Na vrh Go down
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Nastavnici   Svastara za sve Icon_minitime10/12/2008, 7:57 pm

Meni je nastavnica muzickog bas dobra nastavnica,s njom se uvijek mozes saliti i ja mislim da ce biti super razrednica...
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/12/2008, 8:51 pm

Dobra je ona nastavnica, citav cas nesto svira na klaviru, nije stroga, lako dobiti dobru ocjenu, a kakva je kao razrednica saznacemo uskoro....
(Moj 100-ti komentar)
Na vrh Go down
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Nastavnici   Svastara za sve Icon_minitime10/12/2008, 9:34 pm

Ona nastavnica Biljana Samara nek prvo sama sebe nauci matematiku pa nek onda nama predaje. Komentar je dao B. P.!!!!
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/12/2008, 9:38 pm

Branko care!!! hehe
Nisam znao da to mislis o nastavnici Pleski , pardon Samari...
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/14/2008, 11:26 pm

Branko se ove godine jako promjenio...
Upao je u lose drustvo ^^
I dalje je odlican ucenik sve petice al poceo je pricati na casovima, govoriti kako mu je dosadno, stvari koje rijetko cujete od njega....
Eto vam jos jedan dokaz da se ljudi mjenjaju xD
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/14/2008, 11:53 pm

Aco... Nemoj da te ja promijenim... Šalim se!
A to je potpuno tačno... ljudi se definitivno mijenjaju!!!


Picasso: komentar modifikovan dana: 11/13/2008, 3:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/26/2008, 3:09 am

Sta je ovo, niko nije budan a tek je 2 i 10 ^^
p.s sat na forumu se mjenjao kasnije pa gore pise da je poruka napisana u 1:09.
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime10/28/2008, 11:03 pm

E jel sutra kontrolni iz istorije??
Na vrh Go down
Sponsored content





Svastara za sve Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svastara za sve   Svastara za sve Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Svastara za sve
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve
» Svastara za sve

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Osnovne škole Banjaluke :: Osn.šk. ,,Petar Petrović Njegoš"-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions