Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?

Go down 
+5
Dorotea94
SerbianFighter
Darty
Pyranth
Determinanta
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:12 pm

Pa tako reci.....

Znam znam i mislio sam fakultet, ali ima do toga..... =p
Sta ces ti??
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:26 pm

Wink


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:38 pm

E Petra mozda se stvarno sretnemo... WinkWinkWink
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:47 pm

nadam se....
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:49 pm

Ja cu gimanziju al prirodno matematicki, ide nekoliko poznanika, a i matematika i nauke mi najbolje idu nisam bas umjetnicka dusa....

za poslije neam vezze....
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:50 pm

aeovgjnopeq


Darty: komentar modifikovan dana: 1/27/2009, 6:52 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:54 pm

Ma samo se nadam da nece biti pun razred djece koji u glavi racunaju korjene velikih brojeve do 6 decimala.....
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:55 pm

Razz Razz


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:56 pm

Najbolji drug na kontrolnom.... =p
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/4/2008, 8:58 pm

tacno... lol!
Na vrh Go down
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/7/2008, 2:38 am

ja ne znam da li da upisem obicnu gimnaziju ili katolicku...msm meni samo treba sto bolje obrazovanje i radije bi voljela u katolicku jer sam cula da je tamo bolje....a poslije srednje planiram ici u italiju na fakultet (neki umjetnicki)....ako uspijem uci...ucim talijanski...msm jezik mi je extraaa a imam i rodbine u italiji dosta rodbine i strica u milanu koji je graficki dizajner i rekao da ce mi naci fakultet.... a moja naaaajveca zelja je da budem modni dizajner u milanu....kazu mi da odlicno crtam....e i odlican sam ucenik skoro vukovac....i samo se nadam da cu uspjeti upasti na neki dobar umjetniki dizajnerski fakultet tamo.....i zato ne znam koju cu skolu...... confused Very Happy Very Happy Laughing Cool scratch Very Happy Arrow Cool
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/7/2008, 11:30 am

Wink Wink Wink


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/7/2008, 1:18 pm

Slazem se. Gimnazija ti je definitivno najbolji izbor ako ne znaš tačno gdje ćeš..
SmileSmileSmile
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/7/2008, 2:26 pm

da znam i ja to ali meni se jednostavno ne ide tamo a kazu mi da je tamo jako lose i da nastavnici nisu normalni itd...a u katolickoj je bolji sistem rada i drukciji odnos ucenika i nastavnika a i dobija se puno bolje obrazovanje bar sam ja tako cula........... Laughing Laughing Very Happy Razz
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 29
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/11/2008, 4:23 pm

E stvarno ne kontam kako ne znate koju srednju da upisete... ccc... Upises ono sto te zanima, sto te interesuje bez obzira na ocjenu koju imas.... Gimnazija mi dodje isto sranje ko i osnovna, a ovako je uzas tako da nikad nisam volio gimnaziju niti cu... xD
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime12/11/2008, 6:00 pm

rendeer


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/21/2009, 12:43 am

maya (citat):
ja ne znam da li da upisem obicnu gimnaziju ili katolicku...

Znam kako ti ja. I ja se dvoumim jos uvijek, ali izgleda da katolicka gimnazija preovladava.
Ne mogu sad da pisem svoje misljenje nasiroko, samo cu da kazem da je to, po meni i za mene, najbolji izbor, bar ja tako mislim.
Kad se vidimo pricacemo... Wink
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/21/2009, 1:03 am

Administrator (citat):
maya (citat):
ja ne znam da li da upisem obicnu gimnaziju ili katolicku...

Znam kako ti ja. I ja se dvoumim jos uvijek, ali izgleda da katolicka gimnazija preovladava.
Ne mogu sad da pisem svoje misljenje nasiroko, samo cu da kazem da je to, po meni i za mene, najbolji izbor, bar ja tako mislim.
Kad se vidimo pricacemo... Wink

a zar ti nisi bila vise puuuuno za ob gimn????????? affraid affraid Neutral Neutral confused confused
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/24/2009, 7:51 pm

maya (citat):

a zar ti nisi bila vise puuuuno za ob gimn????????? affraid affraid Neutral Neutral confused confused

Pa gledaj, stavovi se mijenjaju, kao i ljudi. Wink
Predrasude... Msm da kontas.
Twisted Evil
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/25/2009, 1:00 am

Administrator (citat):
maya (citat):

a zar ti nisi bila vise puuuuno za ob gimn????????? affraid affraid Neutral Neutral confused confused

Pa gledaj, stavovi se mijenjaju, kao i ljudi. Wink
Predrasude... Msm da kontas.
Twisted Evil

pa i to sto kazes... lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/25/2009, 3:44 am

drbhesa


Darty: komentar modifikovan dana: 1/27/2009, 6:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/25/2009, 1:43 pm

pa svako ima svje misljenje....a u katolickoj se vise nauci i drukciji je odnos nastavnika i ucenika...jednostavno kazu da je bolje a i zavisi sta planiras poslije...a ja jos nisam se odlucila pa mozda zavrsim i u obicnoj gimnaziji....
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/25/2009, 4:11 pm

ethoanppoeA]NR


Darty: komentar modifikovan dana: 1/27/2009, 6:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/25/2009, 11:05 pm

Citat :
ma jebla vas katolicka ja vas ne razumjem...obe ste vrlo dobre ucenice i sada idete tamo jer je tamo lakse...sta jel se vi bojite d anecete moci u ovoj ili sta koji vrag?

Svaki put kad pocnjem da ti pisem objasnjenje u prvoj recenici izgubim volju za tim, jer ne znam koji KURAC se ja pravdam ovdje nekome zato sto cu u ovu ili onu skolu. To je moje misljenje, ti kako hoces, samo da znas da nije pristojno da psujes i vrijedjas misljenja ostalih.,,Svoje voli, tudje postuj,,
A jos nesto da ti kazem, ne znas zapravo kakva je to skola. Ne znam ni ja u potpunosti, ali sigurno znam o njoj vise od tebe. Mislim da malo previse slusas one price od ,,gluvih telefona,, , jer mogu da ti garantujem da nije tako kako ti mislis da jeste. I da, nemoj da podcjenjujes nicije mogucnosti, nije ti to bas pravedno. Wink
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime1/26/2009, 8:11 pm

GNIWENROHNW


Darty: komentar modifikovan dana: 1/27/2009, 6:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» U koju cete se srednju skolu upisati?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Školski predmeti :: Odabir srednje škole-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions