Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?

Go down 
+5
Dorotea94
SerbianFighter
Darty
Pyranth
Determinanta
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/26/2008, 10:48 pm

Ovo je moje subjektivno mišljenje...
Ja sam vukovac. Obožavam da učim jezike, naročito srpski. Volim da proučavam njegovu istoriju i književnost. Ali, takođe sam dobra i u ostalim predmetima. Ustvari odlična. Pretpostavljate, moj odabir je GIMNAZIJA - OPŠTI SMIJER.
Obrazloženje - Dvoumila sam se između jezičkog i opšteg smijera. Metaforički rečeno, ja sam to ovako shvatila: u ojezičkom smijeru ja ću na dan učiti npr. 2 sata manje nego u opštem, i tako ću imati više vremena za ostalo, ali meni lično nije problem ta ,,dodatna,, dva sata, jer kasnije ću imati mnogo širi spektar znanja, kao prvo, a kao drugo mnogo veću alternativu u izboru fakulteta, tj. daljeg obrazovanja. Ne kažem da u ostalim školama se manje uči, ali gimnazija je opet nešto posebno, drugačije.
Razlika između jezičkog opšteg smijera je to što u prvom druge dvije godine imaš više časova jezika, a u drugom više časova matematike i fizike. Prve dvije godine su iste.

To je moj pogled na svoj izbor srednje škole... Da čujem sad šta ostali misle... Ako razmišljaju, naravno... LoL
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 29
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 5:27 pm

Pa ja cu da upisem UZALUDNU, smijer NADAJ SE... Razz Razz Razz Sala...
Elektrotehnicku -smijer racunari... Smile Znam da je najteza ali igram se na kompjuteru od 3. godine (Need for speed, prva igrica koju sam igrao Razz )... Sto se tice ucenja, imam "fotografsko pamcenje" (zapamtim nesto cim procitam ili vidim jedanput) Znam da izgleda ludo ali tako je... Kuci skoro nikad ne ucim, samo istoriju i geo... (i hemiju naravno Razz ) U srednjoj, moracu vise da ucim, tako da cu imati manje slobodnog vremena Sad Sad Sad ... Usput, ko jos ide u skolu da uci???
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 6:17 pm

Pyranth (citat):
Usput, ko jos ide u skolu da uci???
Ja ne, sigurno... Danas sam prva dva casa - Istorija i vjeronauka, odgovarala, a knjiga kod kuce nisam NI PIPNULA. Ali znate sta znaci NI PIPNULA.... Naucila na casu... Takodje fotografsko pamcenje... Very Happy:D Pozzzzz
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 7:15 pm

@


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:26 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 7:31 pm

E Pyranth nas dvojica kao da smo nesto u rodu.
Jedino sto sam ja mislio prvo u gimnaziju pa onda poslije nesto oko racunara.
Zanimljivo je to da ja ucim puno manje (skoro nista ^^) od drugova iz razreda, a vukovac sam.
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 8:41 pm

E Co ako si sa ovim ^^ mislio na mene... Nisi bas 100% upravu. Ja knjiga ne diram vec mjesec skoro, samo sto sam uradila nesto iz matematike (Samara je to ipak). Tako da, ne pravi se previse pametan...
MA SALIM SE! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 8:49 pm

Ovaj , Nina znas li ti sta znaci ^^?
Nisu to strelice koje pokazuju na gore tako da nisam mislio na tebe.
Al nea vezze samo kazem da kad cujem nekog da uci recimo istoriju nekoliko sati zapitam se sta toliko uci. xD

I znam da nije vezano za ovu skolu al nea vezze,mozes li kako "reci" forumu da mi ne salje emailove svaki put kad se neko registruje pun mi je inbox...
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 8:55 pm

Sad znam... o.O
o.O
o.O
o.O
o.O
o.O
o.O
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:01 pm

nsavbqbAVG


Darty: komentar modifikovan dana: 1/27/2009, 6:54 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:05 pm

Ma znam ja to sve... I jeste to tako... Ali pazi - čast izuzecima!!! Very Happy:D:D
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:15 pm

Question


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:19 pm

Ne bih se skroz složila... Razz:P
Mislim da ipak ima onih koji su vukovci i stvarno uče...
Pozzz
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:20 pm

:P :P :P


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:27 pm

Citat :
tako je svim vukovcima...puno manje uce i znaju nego neko ko prolazi sa cetiri..a znas sazto jer sve dobijaju na staroj slavi,TJ.nastavnik cim vidi tebe dobija utisak da ti sve znas jer si vukovaci onda ti nege greskice zanemari sto nekome uzima za zlo...i tako to prolazi...nekazem da vi sada nista ne ucite da da to nije posteno....to je posteno mislim vi ste to i zasluzili...samo da znate da ce te zbog toga nadrapati u srednjoj jer to niko ne gleda...mislim boli ih uvo cime i kako si prolazio u osnovnoj...

ovo nije uvreda na racun vukovaca ili na osobu posebno....tako je kako je...a ko nece da prizna sam sebe laze...

Istina, mislm ima vukovaca i odlicnih ucenika koji uce i mnogo se trude to da postignu i svaka im cast, ali vecina nas zivi na staroj slavi, pa nece nastavnici kad vide nekog da ima sve petice da mu daju 2 ili 3 ako nesto ne zna...
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 9:33 pm

Mad Mad Mad


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:28 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 10:18 pm

Pa ja mislim da svako za sebe treba odabrati ono sto mu najvise odgovara,,,mislim da je ovo super sto si postavila kumo....stvarno super je...
Pa cu najvjerovatnije upisat srednju medicinsku opsti smjer jer ja mislim da je to upravo za mene....ali jos nisam sigurna tako da cu vam javit,jer sam i odlicna ucenica tako da cu jos razmisljati... Very Happy
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/27/2008, 11:22 pm

Citat :
da....ti si prvi vukovac koji to razumje.. lol! -svaka cast...ti si moj idol Cool

Samo govorim istinu, necu da lazem druge a ni sam sebe.

Citat :
Pa ja mislim da svako za sebe treba odabrati ono sto mu najvise odgovara,,,mislim da je ovo super sto si postavila kumo....stvarno super je...
Pa cu najvjerovatnije upisat srednju medicinsku opsti smjer jer ja mislim da je to upravo za mene....ali jos nisam sigurna tako da cu vam javit,jer sam i odlicna ucenica tako da cu jos razmisljati...

Sto se tice skole, jos nisam siguran, al cu najvjerovatnije gimnaziju, nisam jos odlucio cime cu se baviti u zivotu , al gimnazija je dobra osnova za sve^^
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime11/28/2008, 12:21 am

Citat :
Sto se tice skole, jos nisam siguran, al cu najvjerovatnije gimnaziju, nisam jos odlucio cime cu se baviti u zivotu , al gimnazija je dobra osnova za sve^^
Slazem se u potpunosti...
Citat :
Istina, mislm ima vukovaca i odlicnih ucenika koji uce i mnogo se trude to da postignu i svaka im cast, ali vecina nas zivi na staroj slavi, pa nece nastavnici kad vide nekog da ima sve petice da mu daju 2 ili 3 ako nesto ne zna...
Ja nisam rekla da to nije tako, stavise slazem se da jeste, samo sam rekla da ima onih koji se stvarno trude i nisu kampanjci kao sto sam ja... Npr. biologiju ucim prve 3 lekcije, pa ne ucim 5, pa sljedece 3... A nastavnik i dalje meni govori:,,Znam ja tebe... Ti si odlican ucenik, redovno ucis... Bice to dobro.."... I to pokazuje da je vecina vukovaca upravo takva kao sto si rekla. I ja sam WinkWink. Samo ipak ima nekih nastavnika kod kojih to ne prolazi... lol! lol! Pa onda treba dobro zagrijati stolicu i study study study ... Al' to samo za kontrolne! Very Happy:D:D
Pozzzzzzz
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 29
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/1/2008, 10:46 pm

Pa pustaju nam kad odgovaramo ali kontrolni.... o-0... I ove godine nam matematicar zadao svaki dan 2 zadatka kuci, ja radio do 15 Sep. -_-
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 29
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/1/2008, 10:47 pm

SerbianFighter (citat):
E Pyranth nas dvojica kao da smo nesto u rodu.
Jedino sto sam ja mislio prvo u gimnaziju pa onda poslije nesto oko racunara.
Zanimljivo je to da ja ucim puno manje (skoro nista ^^) od drugova iz razreda, a vukovac sam.

Kako nismo u rodu kad sam te ja pravio!? Razz Razz Razz SALIM SE...
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/1/2008, 10:58 pm

Tataaaaa!!! (nemoj familiju da mi diras^^)
Na vrh Go down
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/4/2008, 4:00 pm

ma ja nemam pojma sta bih upisala na pocetku sam nesto razmisljala o medicinskoj pedijatar i to mi je bila glavna tema vec od cetvrtog razreda i sad dodjem u taj osmi razred i vidim ti tu biologiju sta sve treba uciti omg o covjeku npr krvotok jedva sam to naucila kad smo radili i sad ako upisem bojim se da necu to moci uciti i bojim se onda posljedica .....da upisem gimnaziju moram fakultet obavezno to ako hoces posao a sta ako ne budem isla sad kazem da idem a dodje to vrijeme i ja ne odem heh Razz.....i jos u ponudi imam ekonomsku tu ima matematika nezz kazu da nije teska ima neka normalna i neka privredna a meni matematika totalno slabo imam 3 jbg tako da nezz sta da upisem .....
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/4/2008, 7:55 pm

I love you


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/4/2008, 8:03 pm

Molim???
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime12/4/2008, 8:08 pm

afro


Darty: komentar modifikovan dana: 1/28/2009, 11:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?   Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vaša mišljenja - koju školu i zašto izabrati?
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» U koju cete se srednju skolu upisati?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Školski predmeti :: Odabir srednje škole-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions