Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Biseri nastavnika

Go down 
+6
Darty
Sale
Pyranth
Tea
SerbianFighter
Determinanta
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Biseri nastavnika - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biseri nastavnika   Biseri nastavnika - Page 2 Icon_minitime2/16/2009, 9:51 pm

ili
Grom ti zagrmio pa
Vi ste svi dibidus ili
Jadan onaj koji te u skolu salje
ima on svojih Glamockih fazona dosta
Na vrh Go down
Ballerina

Ballerina


Female Broj komentara : 10
Age : 29
Mjesto : Borik, Banja Luka
Registration date : 2009-03-07

Biseri nastavnika - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biseri nastavnika   Biseri nastavnika - Page 2 Icon_minitime3/7/2009, 3:46 pm

NASTAVNICA HEMIJE JE LEGENDARNA!!!

"Nemojte mi se pošpigivati na času!" -hmmm, valjda "pošpigivanje" znači zezanje? Very Happy

"Nikolina, nije lijepo to što radiš. Nemoj uzimati žvake ispod stola, sine. A pogotovo ne žvakati na času."

"E jes' Stefane...pametan k'o golub."

"Smiješ se k'o budala brašnu!"

"Obraz vam je crn k'o đon!"

Hahahaha da vi nju samo vidite...sve bi vam bilo smiješno... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Tihana

Tihana


Female Broj komentara : 5
Age : 31
Registration date : 2009-01-13

Biseri nastavnika - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biseri nastavnika   Biseri nastavnika - Page 2 Icon_minitime11/11/2009, 12:02 am

Ja se secam-pitali smo nastavnicu hemiju sta je teze:kila gvozdja ili kila papira?
Kad je ona rekla:"Boze djeco,sta me to pitate-pa naravno da je teza kila gvozdja!"

Mi smo joj se smijali cijeli cas.Eto dokaza kako sam imala ludu nastavnicu hemije...Nema ni ona pojma!!!

P.S.Za one koji ne znaju-kila je kila...Bila to kila papira ili kila gvozdja ili slicno....

Hahah...lol

lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Biseri nastavnika - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biseri nastavnika   Biseri nastavnika - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Biseri nastavnika
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Osnovne škole Banjaluke :: Biseri sa nastave-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions