Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Harry Potter posljednji dio

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime9/8/2008, 10:24 pm

Harry Potter posljednji dio tek u junu?!?!
Da li je to tačno?
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Tea
Sekretar
Sekretar
Tea


Female Broj komentara : 56
Age : 28
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-09-06

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime9/8/2008, 10:59 pm

Nemam pojma da li je to tacno.
Ne daj Boze necu to docekati.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Harry Potter poslednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime9/8/2008, 11:25 pm

Tek u junu,ajooooooooooj...pa to necu docekati .............. Razz
Na vrh Go down
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime10/19/2008, 1:23 pm

Ja sam vec procitala knjigu i suuuuuuuuuper je ali mi se ne da cekati film.jedva cekam 6. film Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce
Na vrh Go down
Dorotea94
Zamjenik direktora
Zamjenik direktora
Dorotea94


Female Broj komentara : 8
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-06

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Harry Potter   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime10/19/2008, 5:20 pm

Ja sam vec procitala sve dijelove Harry Pottera i moram vam priznati da su knjige mnogo bolje od filmova,ali isto tako,filmovi Harry Pottera su tako dobro uradjeni da jedva cekam sesti i sedmi dio. Ako niste znali sedmi dio ce biti uradjen u dva dijela jer je knjiga veoma opsirna i na platnu ce se prikazivati tek 2010.i 2011.godine....
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime10/20/2008, 12:10 am

Ako nismo znali... Hvala na informaciji, Doro. Ja sam pročitala jednu knjigu i to onog zatočenika iz Askabana na engleskom, i ne da mi se više čitati. A film... Pravo da vam kažem, nisam ga nešto previše željna, mada ću se obradovati kad ga vidim na platnima multiplexa ,,Palas,,.
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Stari drugar

Stari drugar


Female Broj komentara : 23
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2010-12-04

Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime12/5/2010, 2:08 pm

E imali iko ideju kako da zbavim sve djelove najpoznatijeg carobnjaka?? pig
Na vrh Go down
Sponsored content





Harry Potter posljednji dio Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter posljednji dio   Harry Potter posljednji dio Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Harry Potter posljednji dio
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Zabava :: Filmovi-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions