Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Omiljeni sport

Go down 
AutorPoruka
Stari drugar

Stari drugar


Female Broj komentara : 23
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2010-12-04

Omiljeni sport  Empty
KomentarNaslov komentara: Omiljeni sport    Omiljeni sport  Icon_minitime12/5/2010, 2:35 pm

Da li volite sport?Koji volite?Zasto?Da li trenirate nesto?Da li bi voljeli?Zasto?Kakoo? I jos bezbroj pitanja.Mislite da imate odgovor?Na pravom ste mjestu.Peace
Na vrh Go down
Stari drugar

Stari drugar


Female Broj komentara : 23
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2010-12-04

Omiljeni sport  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Omiljeni sport    Omiljeni sport  Icon_minitime12/5/2010, 2:37 pm

Ali ipak cu ja poceti Twisted Evil

Od sporta ne treniram nista.Mada bi voljela naravno.I to ako bi ista trenirala ili bi to bio neki ples ili neke borilacke vjestine.Razmisljaal sam o Ankidu ili kako vec se zove.Ako sam pogresno rekla ne zamjerite Smile
A gledati sportove uvjek sam voljela.Omiljeni mi je Tenis.I kosarka je dosta zannimljiva.Kosarku sam cak nekad i trenirala i extra mi je bilo.Za sve ostalo sam apsolutni antitalenat := Suspect rendeer
Na vrh Go down
 
Omiljeni sport
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Medjunarodni sport - Odbojka
» Medjunarodni sport - Fudbal
» Medjunarodni sport - Tenis
» Medjunarodni sport - Kosarka
» Medjunarodni sport - Rukomet

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Zabava :: Sport-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions