Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dajte pomozite plzz

Go down 
3 posters
AutorPoruka
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/1/2009, 12:24 am


ej ljudi dajte plzz help me....imam msn vezriju ovu 8.5 sta ja znam i instalirala sam sebi jos neki dodatak zove se messenger plus live i kad sam zavrsila sa instaliranjem udjem u msn i neda mi da se dopisivam nikako kad pritisnem na bilko koji kontakt pise mi we were unable to start a conversation whit ------- you may want to try again.....i tako sa svima dajte sta da radim...brzi odg mi treba Razz Razz
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/1/2009, 10:45 pm

pa stvarno ne znam...ja sam isto to instalirala ali meni je ok...
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/2/2009, 3:05 pm

Ne znam ni ja... ja imam verziju 14.0. ... ne znam dalje, valjda je to najnovija. Ma meni dobro!
A ne znm stvarno za to, nije mi se nikad desilo.
Probaj ovako, izbrisi sve sto imas vezano za msn na compu, pa skini ovo
http://download.live.com/?sku=messenger
i instaliraj... Kod moje drugarice je radilo, juce sam joj instalirala... Wink
Pozz nadam se da je pomoglo!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/2/2009, 9:20 pm

Administrator (citat):
Ne znam ni ja... ja imam verziju 14.0. ... ne znam dalje, valjda je to najnovija. Ma meni dobro!
A ne znm stvarno za to, nije mi se nikad desilo.
Probaj ovako, izbrisi sve sto imas vezano za msn na compu, pa skini ovo
http://download.live.com/?sku=messenger
i instaliraj... Kod moje drugarice je radilo, juce sam joj instalirala... Wink
Pozz nadam se da je pomoglo!




thanks...idem pokusati onda pa vidjet cemo LOL Smile tongue
Na vrh Go down
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/26/2009, 3:52 pm

E ovako mojoj prijateljici je danas nastavnik engleskog dao slusalice i telefon da nesto poslusa idk sta je ali uglavnom je cjelo vrijeme samo se okretala iza sebe dirala svoju kosu i osjecala da je neko iza nje hoda ili joj sisa kosuuglavnom je osjecala sve te neke stvari kad je to slusala jer to se cuje u tom na engleskom je bilo pa je zaboravila kako se zove samo zna da je nesto "VIRTUAL" tako nesto.... da li je neko mozdaaa cuo za to ako jeste molimmmm vas javite mi da znam si skinuti sa interneta jer moja drugarica je to vec imala na telefonu alii davnooo jbg ......Molim brz odgovor hvala unaprijed... Razz Laughing lol!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime2/27/2009, 12:38 pm

Ahaaaa znam sta je to... Virtualno sisanje, cini mi se. Ima to moj ujak, pa kad slusas na slusalice imas osjecaj ko da neko hoda oko tebe i sisa ti kosu. Pa sad ako hoces:

"FUCKIN' GOOGLE IT!:"

xD
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sponsored content





Dajte pomozite plzz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dajte pomozite plzz   Dajte pomozite plzz Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dajte pomozite plzz
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Školski predmeti :: Informatika-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions