Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika

Go down 
+2
Darty
Determinanta
6 posters
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime9/11/2008, 10:48 pm

Ukoliko je nekome potrebna pomoć pri pisanju bilo kojeg eseja ili analize bilo kojeg teksta, neka se obrati ovdje!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime10/7/2008, 11:01 pm

Jaaaooo... Samo ne znam kako cu se izboriti sa onim odlomkom iz ,,Gorskog vijenca", ono sve nešto zakukuljeno, zamumuljeno... Ništ skoro ne kontam, ali valjda ću uspijeti da napišem esej... valjda!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime11/27/2008, 9:25 pm

Picasso (citat):
Jaaaooo... Samo ne znam kako cu se izboriti sa onim odlomkom iz ,,Gorskog vijenca", ono sve nešto zakukuljeno, zamumuljeno... Ništ skoro ne kontam, ali valjda ću uspijeti da napišem esej... valjda!

joj da to je zajebano i to mnogo....ja to citam a nista ne razumjem....ali tu je moja razrednica koja mi je sve objasnila... Wink naprosto e obozavam
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime11/30/2008, 1:24 am

I? Bilo bi lijepo da nam kazes kako ti je objasnila Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime12/5/2008, 11:52 am

Ove nastavnice srpskog su izgleda stvarno nesto posebno... Meni nastavnica srpskog nije razrednica, ali bar da je... SadSadSad Nego muzičarka... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nastavnica Ljilja (srpski) je moj idol... I to je već postala u VI razredu. Very Happy:D:D:D Obožavam ja i srpski, četvorke nijam dobila dvije i po godine!Smile
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime12/5/2008, 1:38 pm

ali jest ona super...ali dobru ocjenu je jako tesko dobiti.... Mad
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime12/5/2008, 3:07 pm

NE stvarno, pogledaj dnevnike pa ces vidjeti... lol! lol!
U srpskom kod mene nema cetvorke vec 2.5god... Laughing Laughing Laughing TAko je to kad se svoj jezik voli...
P.S. Namjeravam da studiram knjizevnost srpskog jezika u Beogradu. SmileSmileSmile
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime12/7/2008, 6:01 pm

Lol, moja rodica je zavrsila faks srpskog... lol! lol! lol!

Sprski u beogradu??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ja nikad nisam razumio cilj nastavnice srpskog jezika... Sta ti je cilj u zivotu kad si nastavnik srpskog???
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime12/8/2008, 2:37 am

Pa gledaj... Studiranje knjizevnosi i istorije srpskog jezika je veeeeeeeeooooooma komplikovano... To biti nastavnica je samo ,,usputno zanimanje,, ili ti hobi... Kasnije nastavljas da ucis jos vise... Eno moja nastavnica predaje cini mi se 15god. i jos studira... Uci da cita i prevodi npr. staroslovenski, i ta hijeroglifska pisma od kojih su nastali cirilica i latinica... Pitaj Acu, nama je jednom na casu nesto citala i prevodila... Ma znas kad kazem PRAVI HIJEROGLIFI!!! I tako, dakle sta hocu da kazem: i dalje natavljas da ucis... A nastavnik ti dodje nesto kao ,,hobi,, od kojeg zaradjujes... I cilj ti je da naucis! Razz Eto to je ono sto ja hocu od sebe!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/30/2009, 2:44 pm

Ljudi jel imao iko tekst Kroz mecavu
Patra Kocica?
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/30/2009, 3:06 pm

kako mislis tekst? jel uradjenu analizu ili tekst iz citanke?
Na vrh Go down
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/30/2009, 6:20 pm

Mislim na analizu.
Ako ima iko, help study confused
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/30/2009, 9:27 pm

Jao mi za ponedjeljak imamo da napisemo esej... Aaaaaaaaaaaa tako mi se ne daaaa... A jbg sta se mora mora se!!!xD
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/31/2009, 12:41 pm

Nista se nemora osim umrijeti. jocolor geek
Ali ako ipak napises taj esej mozesli mi ga ovdje napisati jer meni treba tek za utorak
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/31/2009, 3:52 pm

dobro, ali ne vjerujem da cu.. Nisam danas bila na nastavi, tj. nisam slusala ono sto su govorili o tekstu, tako da ne vjerujem da cu dobro da napravim... SadSadSadSadSadSadSad
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime1/31/2009, 4:37 pm

Pa napisaces valjda nesto?
Na vrh Go down
Rus

Rus


Male Broj komentara : 33
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, Tunjice City
Registration date : 2009-01-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime2/20/2009, 2:54 pm

Jel iko radio iz srpskog u devetom razredu reportažu?
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime2/27/2009, 12:36 pm

Mi nismo... xD
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime5/3/2009, 2:45 pm

Da li mi neko moze pomoci u radu pod nazivom "smrt je bliza nego kragna za vratom"
Trebamo napisati nesto na tu temu neki mali tekst ako neko misli da ima neku ideju o tome nek mi se javi il nek napise ..
Unaprijed hvala...PoOzZ
Na vrh Go down
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime5/4/2009, 2:06 pm

Rus (citat):
Jel iko radio iz srpskog u devetom razredu reportažu?
jesmo mi...ja sutra imam pismenu iz toga....pomozi boze... scratch confused pale Suspect Neutral Neutral Razz No Razz
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime5/11/2009, 3:41 pm

Rus (citat):
Jel iko radio iz srpskog u devetom razredu reportažu?

Neki dan radili... Wink
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sponsored content





Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika   Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Tekstovi vezani za srpski jezik iz čitanke ili udžbenika
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Tekstovi pjesama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Školski predmeti :: Srpski jezik-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions