Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pomoc kod messengera!!!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
lil_malla

lil_malla


Female Broj komentara : 32
Age : 29
Registration date : 2008-11-27

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Pomoc kod messengera!!!!!   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime5/6/2009, 8:52 pm

u posljednje vrijeme mi msn nece nikako da radi udjem u njega i nemogu ni pritisnut na kontakte da se dopisivam niti bilo sta drugo samo gledam u njeg bezze a kad pritisnem na bilo sta onda mi se pokaze poruka i pise windows live messenger has encountered a problem and needs to close we are sorry for inconvenience.if you were in the middle of something the information you were working on might be lost i onda mi dole pise send error report ili dont send sta god pritisla izaci ce mi ...plzz ako neko zna sta treba da radim neka mi javi,,
unaprijed hvala...
pozzz
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc kod messengera!!!!!   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime5/11/2009, 3:43 pm

lil_malla (citat):
u posljednje vrijeme mi msn nece nikako da radi udjem u njega i nemogu ni pritisnut na kontakte da se dopisivam niti bilo sta drugo samo gledam u njeg bezze a kad pritisnem na bilo sta onda mi se pokaze poruka i pise windows live messenger has encountered a problem and needs to close we are sorry for inconvenience.if you were in the middle of something the information you were working on might be lost i onda mi dole pise send error report ili dont send sta god pritisla izaci ce mi ...plzz ako neko zna sta treba da radim neka mi javi,,
unaprijed hvala...
pozzz

Preporucujem da reinstalliras msnger... Wink
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
dzoni




Broj komentara : 4
Registration date : 2009-05-19

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ako moze pomoc   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime5/19/2009, 3:50 pm

E DA NEZNAS KAKO DA PROVALIM SIFRU NA MSN MOLIM TE AKO ZNAS DA MI POMOGNES ZAISTA JE HITNO JAVI SE NA MOJ MSN MEJL --- repi_indjija@hotmail.com Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc kod messengera!!!!!   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime5/19/2009, 11:07 pm

Nzm stvarno.... Jesi pokusao ono "I forgot my password" (ili kako vec pise) ??
Drugijeg nacina nzm... xD
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
dzoni




Broj komentara : 4
Registration date : 2009-05-19

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ....   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime5/20/2009, 1:00 pm

nisam nikad probo molim te ako nije problem da mi pojasnis kako se radi sa tim sto si mi reko da provalim nekom sifru.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
CropDown

CropDown


Male Broj komentara : 4
Age : 36
Mjesto : Osijek
Registration date : 2009-05-25

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc kod messengera!!!!!   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime8/5/2009, 6:57 pm

fail


FrostFaq383: komentar modifikovan dana: 11/6/2010, 2:56 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dzoni




Broj komentara : 4
Registration date : 2009-05-19

Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: hvala   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime8/5/2009, 7:12 pm

hvala ti za to...a jel neko moze da mi samo dopuni sta treba da napisem u polje za tekst molim vas stvarno mi je hitno a nikako da kompletiram to sve
Na vrh Go down
Sponsored content





Pomoc kod messengera!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoc kod messengera!!!!!   Pomoc kod messengera!!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pomoc kod messengera!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» help me!!!1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Školski predmeti :: Informatika-
Idi na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions