Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime9/6/2008, 4:18 pm

Svi oni koji su prve sedmice išli u prvu smjenu mogu da razgovaraju ovdje!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Admin pripada ovdje!!!   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime9/6/2008, 4:50 pm

Evo, da se zna, admin ide u ,,P.P.Njegoš" i, koliko traje škola (pet dana), već joj se popela na vrh glave!!!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime9/7/2008, 1:21 pm

Jaaaaaaoooo... Koliko me živcira ona Kova!!! ,,Em gluva em ćorava"!!!
Kaže ona:

,,Pa djeco, šta je to vama danas??? Prošli put ste svi bili mirni i dobri?!" (a imali smo zadnji čas)
A ja ću njoj, pošto sjedim u prvoj klupi: ,,PA eto, vidite šta nam škola uradi za tri dana!!!"

I oni pored mene se odvališe smijati, samo ona nije čula šta sam rekla pa se okrenula i nastavila da piše po tabli....

UŽAS!!!

____________________________________________________________

SCHOOL SUCKS! - al zamalo


Nikolina: komentar modifikovan dana: 9/10/2008, 11:38 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime9/7/2008, 7:57 pm

Skola je pocela..... psihicki nisam spreman. Sad
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime9/8/2008, 8:17 pm

Naravno, onaj komentar o nastavnici Kovi je bio , kako se kaže, ,,na blic".
Ali, naravno, svaki čovjek je drugačiji. Stariji ljudi s vremenom ogluve ili počnu da gube vid, što u potpunosti opravdava nastavnicu Kovu (bez uvrede, naravno).

I, nije sve tako loše u školi kako većina učenika misli. U školi postoje nastavnici koji nam se više ili manje svidjaju.
Npr., ja volim svoju školu, i ni za šta ju ne bih mjenjala. Pojedini nastavnici u njoj možda i jesu čudni, ili su ljudi u starijim godinama, ali su svi veoma dobri. Svidjaju mi se takvi kakvi jesu!!!
I pedagog, i direktor, i zamjenik direktora, i psiholog, i učitelji, i sekretar... Svi su oni jako dobri, i ne bih ih mijenjala ni za šta!!!

Vi možda mislite kako su nastavnici opasni... Kako će Vas direktor izgrditi svaki put kad dodjete kod njega u kancelariju... Ali, odmah da kažem, mislite pogrešno!!!

Škola je ustanova gdje treba da stičemo poznanstva, da se družimo, i, konačno, da steknemo povjerenje u ljude koji nas svakodnevno okružuju u njoj. To je konačni cilj, a ne nekakve dvice, trice..

Zbog ovog svega mislim da bi trebalo da volimo i poštujemo školu, a ne da je mrzimo i ne želimo da idemo u nju!!!


_____________

Iskreno, ima da se rasplačem kad dodje vrijeme da napustim moju osnovnu školu i da predjem u neku srednju, a to će uskoro, toga sam svjesna..... I najžalije će mi biti što neću moći svakodnevno da komuniciram i da se družim sa nekim ljudima iz škole koje jaaako poštujem, i na kraju krajeva, na neki način VOLIM!!!!!!!

Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Gost
Gost




Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime10/5/2008, 6:20 pm

meni je zao sto nam je otisla razrednica mozda i nije kad pita matis
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime10/6/2008, 8:18 pm

Jaaaooo, Kole, kako mozes tako reci... Zena nam je ipak razrednica 3 godine... A to sto moras malo vise da naucis da bi dobio 5 to je normalono... Laughing tongue scratch study
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime10/6/2008, 9:24 pm

E ko bude reko nesto protiv Anke imace posla samnom ^^
Bila mi je bila razrednica i stvarno je super zena.
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime10/11/2008, 12:54 pm

Aaaaa... Kosta... Dobro...
Nego, ljudi, sta mislite da cete dobiti iz kontrolnih??
Mene je strah da pomislim...Razz:P:P
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime11/13/2008, 3:22 pm

Ej ljudi, što niko ne piše ništa ovdje?
Onaj čas srpskog danas mi se jako dopao. Kad bismo barem svako drugo djelo tako analizirali.
Za one koji ne znaju, času su prisustvovali pedagog i zamjenik direktora. Raspravljali smo o pripovijeci ,,Sve će to narod pozlatiti,, Laze Lazarevića.
Pripovijetka je odlična, jako mi se dopada. Mislim da smo bili aktivni, i da smo pokazali najbolje.
Šta vi mislite?


Picasso: komentar modifikovan dana: 11/13/2008, 5:55 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime11/13/2008, 3:30 pm

Ti si odlicna ucenica a ne znas da se ne pise pripovijetci vec pripovijeci, bez T ^^
xD
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime11/13/2008, 5:54 pm

Pardon, pisala sam u frci, evo... Ispravljeno! Morala sam na bus za centar na engleski...
Co kako je tebi bilo danas u skoli? A ostalima?
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Gost
Gost




Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime11/28/2008, 4:20 pm

ovo je slobodni forum mozes ti da pises kako god hoces nema veze ko je kakav ucenik nego nina jel vam upisala ocijenu danas iz informatike
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime12/4/2008, 1:27 am

E ljudi kako ste uradili kontrolni iz fizike?
Ja mislim da ću dobit 5...
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime12/4/2008, 2:35 am

Heh vi samo teeoriju imali (uglavnom) ja i branko po 10 zadataka , a on ne bi pomogao... xD
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime12/4/2008, 11:07 am

LoL, tako ti je to kad ides po takmicenjima... LoL
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
kosta_mejdan




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-12-19

Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime2/1/2009, 10:40 pm

sutra kontrolni izzzzzzgeografije ona kuja rekla juce kad nas je bilo dvoje na casu i to miletic i anja oni nemare za skolu a sura kontrolni ma bjaaaaaaaaaaaaaaaaažžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
Na vrh Go down
Sponsored content





Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu   Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Za sve one koji su prve sedmice išli u prvu smjenu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Osnovne škole Banjaluke :: Osn.šk. ,,Petar Petrović Njegoš"-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions