Forum za učenike osn. škola u Banjaluci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Da li volite da idete u školu?

Go down 
+3
Darty
Sale
Determinanta
7 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next

Da li volite da idete u školu?
Da
Da li volite da idete u školu? Brown_1043%Da li volite da idete u školu? Brown011
 43% [ 3 ]
Ne
Da li volite da idete u školu? Brown_1057%Da li volite da idete u školu? Brown011
 57% [ 4 ]
Ukupno glasova : 7
 

AutorPoruka
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:04 pm

Molimo Vas da obrazložite vaš odgovor u komentaru ispod!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sale
Moderator
Moderator
Sale


Male Broj komentara : 219
Age : 28
Mjesto : Isperd racunara
Registration date : 2008-11-17

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:07 pm

Volim samo zbog druzenja,a trebbam uciti i biti tamo 5-6 sati.TO JE GLUPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ZAR NIJE BOLJE BITI U SKOLI 2-3 SATA I ONDA KUCI ILI VANI,itd
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:08 pm

JA SAM REKLA DA JER JA VOLIM ICI U NJU.........ali nisam rekla da voli uciti...volim svoje društvo... lol!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:21 pm

Ahaa.... Smile vrlo zanimljivi odgovori...
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:21 pm

Citat :
ZAR NIJE BOLJE BITI U SKOLI 2-3 SATA I ONDA KUCI ILI VANI,itd
Nije! lol! lol!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sale
Moderator
Moderator
Sale


Male Broj komentara : 219
Age : 28
Mjesto : Isperd racunara
Registration date : 2008-11-17

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:22 pm

Embarassed Embarassed Embarassed affraid affraid affraid
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:23 pm

lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:31 pm

Pa nije! Škola je vaspitno-obrazovna ustanova, i mislim da većina ,,školaraca,, kad im se spomene riječ ŠKOLA odmah pomisli na: mučenje, nastavnike, strah, kontrolne, najgoru stvar na svijetu itd. da ne idem naširoko... Samo bih vas molila da mi objasnite malo šta je to što vi toliko ne volite kod škole? Stvarno mi nije jasno...
Molim vas da odgovorite!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:34 pm

ja ne volim kada nesto ne naučim...a ostalo mi je sve OK

mislim meni bi bilo stvarno dosadno bez skole...
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:41 pm

Citat :
mislim meni bi bilo stvarno dosadno bez skole...
Mislim da bi nam svima bilo dosadno bez nje!
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 1:56 pm

pa da........sta bi ti radio bez skole???sta...da i visiš na netu???o čemu ćeš pričati i kako ćeš kada si nepismen???
Na vrh Go down
Sale
Moderator
Moderator
Sale


Male Broj komentara : 219
Age : 28
Mjesto : Isperd racunara
Registration date : 2008-11-17

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 2:03 pm

to jeste,moze skola ali bez ocjena
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 5:48 pm

Volim biti u skoli ali ne i ici u nju... drasticna razlika lol! lol! ....

Ovako ja to posmatram... Odem u skolu i naucim da su rode, caplje i sl. ptice mocvarice... affraid Sta ce mi ovo? Sta meni treba da znam da su to ptice koje zive na mocvarama? confused ... OK, sutradan odem u skolu i naucim da je ekologiji ime dao neki Hekel... confused Sta mi ovo treba? Zar mi je on tako bitan? Zaboravicu ga nakon 2 godine... Kasnije, kad odrastem, shvatim da sam u skoli naucio toliko nepotrebnih stvari, a one koje su zaista bitne ne znam... Crying or Very sad Ali opet, iz dana u dan idem u skolu i trpam mozak tako nepotrebnim stvarima koje mi nikada (daj boze) nece zatrebati... OK, desi se da naucim bitne stvari ali takvih dana je malo... Vrlo malo... Zato ne volim ici u skolu, ali moram... Tacnije, idem da naucim ono sto mi treba i ono sto ce mi trebati, a ostale stvari ucim radi prosjeka i bolje srednje skole...

Pyranthova filozofija lol!
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 9:04 pm

E ovo treba da udje u udzbenike.... =p
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 9:58 pm

Ne slazem se definitivno!
To ti je OSNOVNA SKOLA, koja je obavezna, a sad o gradivu necemo raspravljati (jer mislim da se svi slazemo da jeste malo preopsirno). Mislim da je Osnovna skola super. Obrazlozenje sam vec navela, tako da... SmileSmileSmile
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
maya

maya


Female Broj komentara : 110
Age : 30
Mjesto : BORIK,Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-10-10

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 10:39 pm

ja sam rekla da jer volim ici u skolu SAMO zbog drustva,zezancije i......al nisam rekla da volim uciti ili ucestvovati na casovima........ Cool Smile Very Happy
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 10:45 pm

MALO PREOPSIRNO!?!?!?!? affraid affraid affraid

OMG.... osnovna skola sux!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/3/2008, 10:54 pm

Pa dobro, svako ima pravo ne svoje misljenje...
LoL
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/4/2008, 1:33 pm

JA SE SA OVOM FILOZOFIJOM NI MALO NE SLAŽEM!!!!ALI NI MALO...


TI KAŽEŠ ŠTA ĆE MI PRICE???MISLIM HALOOO PA TO TI JE OPŠTA KULTURA...A MAJKE TI KOJE SU TO BITNE STVARI???
MISLIM NE RAZUMJEM KAKO NEKO MOŽE REĆI DA UČI U ŠKOLI NEBITNE STVARI???AKO JE TO TAKO ONDA TO NE BI NI UČILI...POSTOJI RAZLOG STO MI UČIMO...NIJE TO BEZVEZEE...VALJDA UČIŠ PTICE DA BI ZNAO VIŠE O SEBI...JER PO DARVINOVOJ TEORIJI MI SMO NASTALI ON TAMO ONE AMEBE I TIH SRANJA PA ONDA PTICE PA MAJMUNI I ČOVJEK...MISLIM VALJDA TE ZANIMA TVOJE TJELO...A AKO NE ONDA SI TI IZROD! lol!
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/9/2008, 7:37 pm

huh? Da, ali zar nema dovoljno pamtenijih stvari da se uci??? Npr. Ovo globalno zagrijevanje, kolonizacija svemira i da ne nabrajam dalje... Znas kako to radu u razvijenim zemljama? Ides do 10-15 godine u skolu kao u igraonicu... Strucnjaci te posmatraju i traze tvoj talenat... Kad ga otkriju, oni ti preporuce da radis ono za sta si talentovan... Tako mozes da razvijas ono sto mozes i trebas, a ne neke tamo gluposti!Fino ucis ono sto volis i ono za sta si talentovan i onda nema ni bjezanja, ni losih ucenika ni mnogih drugih problema... Ja ne kazem da ne trebam da imam neko osnovno obrazovanje, ali brate ovo sto ucimo u osnovnoj vise nimalo nije OSNOVNO..... Mislim, ucimo nesto sto je zaista nebitno, a ono sto je bitno se zapostavlja...

Ove volim:
Srpski
Matematika
Hemija
Engleski
Informatika
Geografija
Istorija (iako po meni nebitna ali je zanimljiva)
Tehnicko (mrzim ga ali je ipak bitan predmet)
Fizika

Znaci ja ne kazem da ista treba izbaciti ili nesto tako, nego da je svaki predmet preopsiran... npr. Iz biologije sad ucimo ekologiju... O.K, treba da znamo neke osnovne stvari, ali jbt KOJE BILJKE, KOJE ZIVOTINJE ZIVE U MOCVARAMA!!?? heeeeey... E ovo je stvarno toliko nebitno i nevazno... Treba da znamo Darvina i njegova istrazivanja (je*em ga radoznala xD ), ali ne i zivotinje iz mocvare... To je stvarno previse... xD

Nemojte sad da kazete kako je to nekome zanimljivo, ne svima! Pa onome kome je zanimljivo nek to uci, ja necu.. Ali moram Mad Mad Mad
Na vrh Go down
SerbianFighter
Moderator
Moderator
SerbianFighter


Male Broj komentara : 314
Age : 29
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/9/2008, 8:43 pm

Slazem se... svaku onuknjigu je sastavljalo po troje ljudi koji se experti za tu oblast i ne znaju nist drugo...

A mi moramo da naucimo 15 predmeta.. dobro nekih 12, al opet sto je previse previse je...xD
Na vrh Go down
Darty
Moderator
Moderator
Darty


Female Broj komentara : 298
Age : 29
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/9/2008, 9:11 pm

oces da ucis o globalnom zagrejavanju????pa kako ti to misliš učiti ako ne znaš da one štete okolini a prvenstvarno močvarama!!!

a po tvom tebi to ništa ne znači sto ce uništiti močvare jer ti nemaš pjma koje biljke žive tu i to ti je nebitno(govorim u smislu sta bi bilo kada nebi učili o močvarama)


jebiga sveje povezano i sve ti treba i sve je osnovno!!!


Ali gledaj to ovako bolje je da to sada učim0o u osnovnoj jer ne moramo u srednjoj...opet bi to morao učiti a po meni je bolje u osnovnoj...i da se mene pita ja bi uvela i 10 razreda u osnovnu školu....a možda bi razmišljala i o 11!


ali bi tada srednja bila lakša jer smo to sve naučili u osnovnoj....
Na vrh Go down
Pyranth
Moderator
Moderator
Pyranth


Male Broj komentara : 194
Age : 28
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/9/2008, 10:32 pm

Ma ja kazem da svako treba da uci i radi ono sto voli! Ja ne volim (bolje reci mrzim) biologiju, mrzim da je ucim ali moram... To ocu da kazem, prisljavaju te na nesto sto ne volis i sto ti se ne svidja... Zabole me za mocvare, ima ljudi koji je zele zastititi, ali ja i mnogo drugih nismo u tom drustvu... Ja zelim da ucim neke bitnije stvari, ali moram da ucim DOOOOOOOOOOOSADNU biologiju...
Na vrh Go down
(K)Ina

(K)Ina


Female Broj komentara : 11
Age : 30
Mjesto : Mejdan,B.Luka,BiH...
Registration date : 2008-12-19

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/20/2008, 7:51 pm

Dođem u nju kad trebam isprawit ocjene...inace...-ma Nina je jednom dawno rekla "Pa nawrati ponekad i u školu..." lol! lol!
Na vrh Go down
Determinanta
Direktor (admin)
Direktor (admin)



Female Broj komentara : 462
Age : 29
Mjesto : Banja Luka, BiH
Registration date : 2008-09-05

Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime12/21/2008, 6:11 pm

Darty (citat):
oces da ucis o globalnom zagrejavanju????pa kako ti to misliš učiti ako ne znaš da one štete okolini a prvenstvarno močvarama!!!

a po tvom tebi to ništa ne znači sto ce uništiti močvare jer ti nemaš pjma koje biljke žive tu i to ti je nebitno(govorim u smislu sta bi bilo kada nebi učili o močvarama)


jebiga sveje povezano i sve ti treba i sve je osnovno!!!


Ali gledaj to ovako bolje je da to sada učim0o u osnovnoj jer ne moramo u srednjoj...opet bi to morao učiti a po meni je bolje u osnovnoj...i da se mene pita ja bi uvela i 10 razreda u osnovnu školu....a možda bi razmišljala i o 11!


ali bi tada srednja bila lakša jer smo to sve naučili u osnovnoj....

Potpuno se slazem...
P.S. Malo sporije pisi imas na hiljade gresaka... Razz
xD
Na vrh Go down
https://osn-skole-bl.bosnianforum.com
Sponsored content





Da li volite da idete u školu? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li volite da idete u školu?   Da li volite da idete u školu? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li volite da idete u školu?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum za učenike osn. škola u Banjaluci :: Zabava :: Sve što nema posebno mjesto-
Idi na:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions